O nás

O společnosti

Společnost byla založena v roce 1996. Nejdříve se zabývala cennými papíry a financemi. Odtud vznikl název CP-FIN. Donedávna poskytovala komplexní ekonomický servis své mateřské firmě.

V současné době přeměnila své portfolio služeb a začala poskytovat služby v oblasti vedení účetnictví i pro ostatní subjekty – vedení účetnictví, daňová evidence, zpracování mezd, přiznání k dani pro malé a střední firmy.

Hlavními oblastmi působnosti jsou okresy Louny (Žatec), Most, Chomutov, Rakovník, Kladno a Praha.

Proč vybrat nás?

Externí zpracování účetnictví je výhodnější pro firmu z několika důvodů. Především se jedná o značnou úsporu nákladů pro účetní jednotku, zároveň ušetříte na mzdových nákladech, účetním programu a provozních nákladech potřebných k tvorbě účetnictví. Vy se budete věnovat Vašemu podnikání a nemusíte si již dělat zbytečné starosti o tuto oblast – to budou nyní naše starosti!

Od ostatních konkurenčních firem se společnost CP-FIN odlišuje především komplexním přístupem ke klientům. Nechceme pouze vést účetnictví, ale poskytovat ekonomické poradenství, které by mělo našim klientům ukázat cestu k optimální výši nákladů.

Poskytované služby

  • Vedení  účetnictví
  • Daně
  • Mzdy
  • Ekonomické služby
  • Správa nemovitostí

 

Spolupracujeme s:

SELLI, s. r. o.